Sizinle paylaşmak için

ŞİMDİ BURADAYIM

ŞİMDİ BURADAYIM

Merhaba. Ben Pınar Kargı. İzmir’de yaşıyorum. 3 yaşında babamın görevi nedeniyle Denizli’ ye gittik. Çocukluğumun büyük bölümü orada geçtikten 7 yıl sonra, ayrıldığımız şehre geri döndük ve o günden beri İzmir’deyim. Bloğum, hayatımda yapmayı sevdiğim şeyleri paylaştığım bir yer. Yaşadığım şehir İzmir, ailem, seyahatlerimiz, annelik yapmak, yemek yemek, yemek yapmak, kedicime bakmak, yürümek koşmak, okumak, beni mutlu edenler , çiçeklerim, endişelerim, umutlarım, pozitif olmak, pozitif olmaya çalışmak. Tüm bunları paylaşmamı sağladığınız için teşekkür ederim. Keyifle okumanız dileğiyle…

 

Biografi

15 yıl perakende sektöründe önce yerel sonra satın alma ile beraber uluslararası kimliğe bürünen Tesco Kipa’ da çeşitli departmanlarda çalıştım. Mağazada müşterilere hizmet ederek başladığım iş hayatımda , satın alma yapmaktan, anket yapmaya, marka değerlendirmesi yapmaktan, raporlama yapmaya, markette reyonu konumlandırmaktan, alanlarının verimliliğini sağlamaya, projelerde çalışmaktan, e ticaret sitesini pazarlamaya kadar birçok oluşumda yer aldım.

İş hayatım bana yaratıcılık, sabır, empati gibi farkında olmadığım özelliklerimin ortaya çıkmasını sağladı. Çevremi algılama becerimi, sezgilerimi geliştirdi. Boş zamanlarımı daha iyi değerlendirme, plan yapabilme becerisi kazandırdı. İnsanların yaşam mücadelesinde izledikleri yolları, ilişkilerin önemini gördüm. Erken kalkmanın aslında yararlı olduğunu ve çay kahve içmenin de artık hayatımda kalıcı olduğunu….