Sizinle paylaşmak için

YENİ YIL HEDİYE REHBERİ: HER BÜTÇEYE UYGUN 12 SÜPER HEDİYE!

YENİ YIL HEDİYE REHBERİ: HER BÜTÇEYE UYGUN 12 SÜPER HEDİYE!

Yeni yıl yaklaşıyor. Yeni umutlar vaad eden, yeni hedefler yaratan, yeniden başlama heyecanı ile motive olduğumuz zamanlar. Birbirimize güzel dileklerde bulunduğumuz, hediyeler alıp sevinip, sevindirdiğimiz..

Yılbaşı kutlamalarını seviyorum. Bizde yılbaşı gecesi genellikle evde geniş aile ile kutlanır. Geniş aileye anneanneler, babaanneler, dedeler, kardeşler, çocuklar, dayım ve yengem girer.

Birkaç yıldır da bu geniş aileye hediye almak hem cebimizi yakmasın, hem de hediye seçiminde işimiz kolaylaşıp daha eğlenceli hale gelsin diye çekiliş yapıyoruz. Bu çekiliş kısmını hepimiz seviyoruz, en çok da oğlum Tuna. Çekilişin UEFA Şampiyonlar Ligi çekilişleri gibi ayrı bir seremonisi oluyor ve genellikle 2 hafta önceden yapılıyor.

Geçtiğimiz yıl Paris’ te yaşayan kuzenimin ve iki bebeğinin de katılmasıyla kutlama epey şenlikli oldu. Çekiliş hediyelerine, bebek ve doğum günü hediyeleri de eklenince ve ayrıca anneanne, babaanne gibi büyüklerin de “bizim hediyelerimizi de sen al, biz seninle sonra ödeşiriz” demesi üzerine “yılbaşı hediye rehberinin” benim için en güzel yılbaşı hediyesi olacağına karar verdim. Böylece bir hediye rehberi hazırlamaya başladım. Hediyelerin üst limitini farklı bütçeleri göz önüne alarak 500TL olarak belirledim.

Hediye alacağımız kişilere göre gruplandırdığım hediye rehberi umarım hoşunuza gider:

Kadınlar için hediye rehberi
Erkekler için hediye rehberi
Kız çocukları için hediye rehberi
Erkek çocukları için hediye rehberi
Kız bebekler için hediye rehberi
Erkek bebekler için hediye rehberi

 

Yeni yılın hepinize güzel anılar getirmesi dileğiyle…


Related Posts

ERKEK ÇOCUKLAR İÇİN HEDİYE REHBERİ 200TL’NİN ALTINDA 12 SÜPER HEDİYE!

ERKEK ÇOCUKLAR İÇİN HEDİYE REHBERİ 200TL’NİN ALTINDA 12 SÜPER HEDİYE!

      Çocukları hediye her zaman sevindirir. Annemin Tuna’ ya 2 yaşında verdiği doğum günü hediyesi  renkli ve parlak ambalaj kağıdına sarılmış 5 tane dondurmaydı. Ve bu Tuna’nın çok hoşuna gitmişti. Yeni yılda da büyük küçük demeyin, hediyelerinizi hazırlamaya başlayın. Bizim ailece eğlenerek  oynadığımız […]

KADINLAR İÇİN HEDİYE REHBERİ: 500TL’NİN ALTINDA 12 SÜPER HEDİYE!

KADINLAR İÇİN HEDİYE REHBERİ: 500TL’NİN ALTINDA 12 SÜPER HEDİYE!

Pudra pembesi ponponu çok şirin, Ponpon anahtarlık, H&M 19,99TL                         Bilekte her zaman şık, Yargıcı deri detaylı bileklik, 39,90TL               Çok şirin bir ayılı bere, Oysho, 59,95TL   […]Bir Cevap Yazın